
Микробус на Професионалната гимназия по транспорт във Владимирово с трима пътници е катастрофирал тази сутрин край с. Д-р Йосифово. Инцидентът станал около 7.15 ч. на излизане от селото, пострадал е 18-годишен ученик. Със счупено бедро той е приет в болница,съобщиха от полицията. 17-годишен възпитаник на гимназията, който също бил в микробуса е без видими наранявания, той също е под лекарско наблюдение в болницата в Монтана.
По данни на очевидци микробусът се е завъртял на пътя и се ударил в крайпътно дърво. Екип на пожарната е разрязал вратата , за да бъдат извадени пътниците.
Пробата за алкохол на шофьора е отрицателна, с комоцио той е закаран в болницата. Най-вероятната причина за катстрофата е мократа пътна настилка и наносите върху платното след падналия около 7 часа дъжд.
Коментари в сайта