ЗЛАТИ В ДУЕТ С НИКОЛИНА ЧАКЪРДЪКОВА

Публикувано на 11/10/2011 23:11
/ прегледи: 231
/ в Архив
ЗЛАТИ В ДУЕТ С НИКОЛИНА ЧАКЪРДЪКОВА

Примата на българската македонска песен Николина Чакърдъкова и кандидатът за кмет с номер 31 в бюлетината Златко Живков пяха в дует на централния площад снощи в Монтана.

„Когато репетирахме Злати много се притесняваше дали ще се получи добре. Тогава му казах, че няма страшно, в край на сметка всеки да си гледа работата – аз ще си пея, той да си кметува”, така народната певица пожела успех за четвърти път, но пак от първи тур, на настоящия градоначалник на Монтана. Да ги видят на живо бяха дошли в хладната вечер повече от 2000 души.

Да пее македонски песни не е само реверанс към „воеводите“ от ВМРО-НИЕ, които му дадоха регистрация, след отказа на ОИК да регистрира широката дясна коалиция „Заедно за Монтана“, Златко Живков е фен на тези песни отдавна и със сърце ги пее с приятели открай време.  

Share Button

Коментари в сайта

Все още няма коментари в сайта, вашият коментар може да е първият.


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *


ДРУГИ ПОДОБНИ ПУБЛИКАЦИИ