МОМЧЕ НА 16 ГОДИНИ ЗАГИНА В КАТАСТРОФА КРАЙ ВЪРШЕЦ

Публикувано на 04/09/2017 11:11
/ прегледи: 544
/ в Крими, Общество, Събития
1001

Тежка катастрофа е станала малко след полунощ в събота на входа на Вършец. Загинало е 16-годишно момче, което пътувало в автомобил, шофиран от 21-годишен младеж също от Вършец. С множество наранявания и опасност за живота шофьорът е транспортиран в болницата в Монтана, а по-късно е преместен в „Пирогов”.

По данни на полицията автомобилът се движел от Спанчевци към Вършец. След десен завой се  ударил в крайпътно дърво, после  отново се върнал на пътя, като шофьорът бил заклещен в него. На пътното платно е открито загиналото момче. Засега няма данни за участие на друг автомобил в катастрофата.

Шофьорът бил изваден от колата със специализирана техника. Заради тежкото м състояние не е проверен за алкохол. Разследването на катастрофата продължава.

 

Share Button

Коментари в сайта

Все още няма коментари в сайта, вашият коментар може да е първият.


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *


ДРУГИ ПОДОБНИ ПУБЛИКАЦИИ